4. školní ples

4. školní ples

V pátek 12. února 2016 ve večerních hodinách se uskutečnil v pořadí již 4. školní ples pořádaný SRPŠ. Velkou měrou se na organizaci plesu podílelo vedení základní školy – pan ředitel Mgr. Bc. Jan Ĺuptovský a zástupkyně ředitele školy Mgr. Soňa Drvotová. Oběma jmenovaným i jejich kolegům patří náš dík.

K tanci a poslechu hrála jako vždy vynikající kapelu Chorus pod vedením Jaromíra Bečky. O část kulturního programu se postarala také děvčata z naší školy, která pravidelně trénují se svou trenérkou Šárkou Bednářovou pod hlavičkou Kroužku roztleskávaček. Pro některá děvčata se jednalo o první vystoupení na veřejnosti, které se velmi zdařilo a my všichni ostatní se těšíme na jejich další vystoupení.

Předsedkyně SRPŠ                                                                     Mgr. Radka MARTYKÁNOVÁ

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.