Adventní dílna aneb Jak jsme se začali těšit na Vánoce

23. listopadu jsme pořádali tradiční adventní dílnu. Jen se v naší jídelně rozezněly tóny vánočních koled, už se dovnitř nahrnula spousta dětí s rodiči. Všichni se těšili na odpoledne plné tvořivých činností. Nejvíce zaujala sněžítka, poté se všichni radostně obrátili ke stolečku s perníčky a zdobili je polevou. Každý si našel něco zajímavého a někteří odcházeli s plnými náručemi výrobků. Rodiče vydatně pomáhali a trpělivost učitelů, kteří připravili jednotlivé stánky, přinesla své ovoce v podobě dětských úsměvů a rozzářených očí. Děkujeme všem, kteří se zasloužili o báječnou vánoční atmosféru tohoto odpoledne.

          

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.