Hrátky s Večerníčkem - Mach a Šebestová

Ve druhých třídách si letos hrajeme s Večerníčkem. V září nás provázel příběh o Machovi a Šebestové. V úterý 26.9.2016 se uskutečnil projektový den s Machem, Šebestovou, Mickou i Jonatánem.
 
Děti se tradičně rozdělily do smíšených týmů. Krom Machů a Šebestových nechyběli ani Horáčci, Pažoutové, Humlové, Jonatáni, Micky, paní Kadrnožkové, dokonce i Paní učitelky se zapojily. Ráno bylo třeba důkladně vybít bacily z krku Kropáčkovi, aby mohl zítra do ZOO a samozřejmě získat kouzelné sluchátko.
Poté žáci 2.A i B obrali o poklad piráty, zapotili se v českém jazyce i počítání s Jonatánem a Mickou. Přeměna kamaráda či kamarádky v Jonatána byla pro všechny hračkou. Na závěr se všichni přesunuli do pravěku a pochutnali si na mamutovi s koprovou omáčkou - Jó doba ledová je doba ledová...
 
Pěkné svatováclavské časy přejí paní učitelky i paní asistentky

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.