Loučení s Rumcajsem 29.3.2017

Měsíc utekl jako voda a my se loučíme s Rumcajsem, Mankou a Cipískem. Po ranním rozlosování rodinek našla každá rodina pár podstatných jmen, rozluštila zapeklitý sirkový hlavolam a podělila své členy o lískové oříšky.
Všichni zjistili, že ušít botu není jen tak - možná je lepší živit se loupežničinou. Reklama na boty nedělala problém - kreativců budeme mít dostatek.
Po loupežnické svačině jsme vyrazili ven. S veverkami rozlouskali Cipísci oříšky, u knížepána shodili kuželky. V lese jsme si vyrobili prak  a stříleli žaludem. Hádanková cestička nás přesvědčila, že Cipísek by přechytračil i lišku. Klobouk a hůl nakonec loupežníci vyfoukli, ale to nám neva.
Těšíme se na příští měsíc.
Paní učitelky

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.