Na jedné lodi - objevení zvířecího ostrova

Na jedné lodi - objevení zvířecího ostrova

Třeťáci se 4.9. nalodili na dvě lodě - Černou perlu a Černou velrybu. 

V pondělí 25.9.2017 poprvé po dlouhé plavbě spatřili na obzoru ostrov. Žila na něm spousta živočichů a nacházel se poblíž korálového útesu. Pojmenovali ho "Zvířecí". Ihned po ukotvení plavidel se pustili do objevování a zkoumání živočichů v hlubinách moře kolem ostrova. No jen se jich přeptejte, o kterých živočiších se dozvěděli něco nového. Trochu se pocvičili v Morseově abecedě a pro své průzkumy okolí ostrova si navrhli vlastní plavidla. 
Na ostrově Zvířecím si ještě chvilku odpočineme a za nějaký čas se vydáme dál.
Ahooooj!
Námořníci z třetích tříd a jejich kapitáni

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.