Nocování ve škole

     V pátek 12. 5. proběhlo opět tradiční nocování ve škole.  Tentokrát to byla „dámská jízda“ 10 děvčat 6. tříd a dvou paní učitelek.  Sešly jsme se v 18 hodin v plné polní u školy. Děvčata se s chutí pustila do teplé pizzy, kterou přivezla paní učitelka Miadiková. Po večeři jsme se věnovaly výtvarnému tvoření. Každá z děvčat si vyrobila jednoduchý, ale krásný zažehlený obrázek. Hned potom jsme se vrhly na pečení, abychom v sobotu ráno měly co posnídat. Sladké muffiny brzy provoněly novou kuchyňku. Večer nám rychle utekl, ještě jsme si zahrály několik her a bylo na čase uložit se ke spánku. Letos jsme poprvé vyzkoušely, jak se spí na koberci ve školní klubovně, a určitě to bylo lepší než v tělocvičně.

    Takže zase za rok !                                                             paní učitelky Miadiková a Serbouti

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.