PĚVECKÁ SOUTĚŽ ŠKOLNÍ SLAVÍČEK

Ve středu 22. 5. 2019 v dopoledních hodinách proběhla ve škole na Lužci pěvecká soutěž ŠKOLNÍ SLAVÍČEK. Koná se každoročně od roku 2010. Letos naši soutěžící mohli již po druhé soutěžit jak jednotlivě, se dvěma písničkami, tak i ve skupině. Porotu tvořili opět tři paní učitelky, Mandátová, Benešová, Ehmová a jeden žák vylosovaný z diváků - spolužáků. Počet  soutěžících zpěváčků byl o něco nižší než v předešlých letech, jen tři skupiny a 14 jednotlivců. Po třech kolech písní lidových, umělých a skupin známe nejlepší „ŠKOLNÍ SLAVÍČKY“  pro rok 2019. Jsou to:

JEDNOTLIVCI

1.-2.  místo_ Mocková Alena, Křivka Vítek                                s počtem získaných bodů 79

3. místo –      Novák Michal –                                                    s počtem získaných bodů 74

SKUPINY

1. místo skupiny : Horvátová Kateřina, Kozárová Hedvika, Mocková Alena- počet bodů 39

2.místo skupiny : Burešová Vanesa, Křivka Vítek a Křivka Tomáš             s počtem bodů 37

Mgr. Mandátová Iveta, předseda poroty

 

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.