Podnikání 4.A

Tisková zpráva č. 1

Datum uveřejnění: 9.10. 2018

S radostí Vám oznamujeme, že žáci 4.A po všeobecné dohodě založili společnost ČERTANDĚL. Generální ředitelkou společnosti se stala Yasmina Serbouti. Podnikatelským záměrem bude uspořádání předvánočního jarmarku ve spolupráci s Českou spořitelnou. Tímto zveme širokou veřejnost k hojné účasti dne 4.12. 2018 v Pernštýnské ulici v prostorách České spořitelny. Pro bližší informace sledujte další tiskové zprávy.

 

Za společnost ČERTANDĚL

Tisková mluvčí Nela Weidlichová

Tisková zpráva č.2

Datum uveřejnění: 9.10. 2018

 

Na valné hromadě uspořádané dne 8.10.2018 bylo schváleno logo firmy. Autorem loga je Adam Mrštík.

Za společnost ČERTANDĚL

Tisková mluvčí Nela Weidlichová

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.