AJ PROJECT (skupina p.uč. Sekyrkové)

Milí osmáci,

jelikož jsem ve čtvrtek chybně zadala projekt, který jste již dělali, zde je nové zadání.

Pro svůj projekt si vyberte jedno z následujících témat:

My favourite actor/actress and his/her best film

Napište souvislý text (150+ slov) o vašem oblíbeném herci/herečce a doplňte informace o jeho/jejím nejznámějším filmu. Uveďte, pro jste si film vybrali a jak byste ho hodnotili (inspirovat se můžete úkolem, který jste dělali dříve - film review). Projekt doplňte fotografií herce/herečky (jak vypadali ve filmu) a popiskem.

My favourite film genre

Napište souvislý text (150+ slov) o vašem oblíbeném filmovém žánru. Uveďte, proč daný žánr upřednostňujete oproti jiným, jaký je váš nejoblíbenější film v tomto žánru a popište ho (inspirovat se opět můžete úkolem, který jste dělali dříve - film review). Projekt doplňte fotografií z filmu a popiskem.

Datum odevzdání:20.3.2017

 

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.