Projekt a test unit 4

Projekt

 Vyberte si jedno z následujících témat (můžete je i propojit):

1. My favourite recipe (130 - 150 slov). Sepište ingredience a postup receptu svého oblíbeného jídla. Ingredience můžete psát formou odrážek (nezapomeňte uvádět množství). Postup pište celými větami. Pro lepší přehled můžete postup rozdělit do několika bodů - 1., 2., 3. ... Projekt doplňte fotografiemi/obrázky jídla či surovin a popisky.

2. Food in my country (130 - 150 slov). Popište stravovací návyky lidí v naší zemi. Pište o tom, kdy lidé obvykle jedí (snídaně, oběd...) , jak vypadají jejich jídla  (snídaně, večeře, ...), kde jídlo nakupují (obchody, trhy, ...) a kde se stravují (restaurace, kavárny, ...). Projekt doplňte fotografiemi/obrázky jídla, restaurací, obchodů a jejich popisky.

Datum odevzdání: do 9.6.2017

TEST UNIT 4

Na test si zopakujte:

• going to

• some, any 

• a, an, the, some

• a bit of, a few

• slovíčka z 4. lekce 

 

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.