SPORTOVNÍ DEN NA LUŽCI

V pátek 31.5. oslavily všechny děti z prvního stupně nadcházející den dětí sportovními aktivitami. Jako každý rok si je pro ně připravily paní učitelky. Zapojili se ale i páťáci, kteří si také připravili pár atrakcí pro své mladší spolužáky.
Na malé sportovce čekaly zajímavé disciplíny, např. běh s batohem, překážková dráha, nošení tácu v restauraci, pojídání popkornu, lovení rybiček, namotávání provázku, hod vodní bombou, atd. Nechyběly aktivity k procvičení chytrých hlav jako skládání tangramu, venkovní piškvorky, hry s otázkami a odpověďmi.
Za nasbíraná razítka si děti "nakoupily" odměny v našem kouzelném stánku.
Počasí nám přálo a všichni si den užili.
 

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.