Výlet "Z POHÁDKY DO POHÁDKY"

Prvňáci vyrazili ve středu 25.5. na pohádkový výlet do Chlumce nad Cidlinou. Na zdejším zámku je čekalo hned několik pohádkových aktivit.  Kluci vybarvili rytířský erb,  holky korunku pro princeznu. Zámeckými komnatami je provázela princezna, v každé komnatě se nacházela jedna z pohádek, kterou měly děti uhodnout a spolu s princeznou vyprávět. Čekaly je také pohádkové soutěže a fotografování v kostýmu princezny či rytíře. Krásné fotografie přivezli všichni domů. Po dobrém obědě jsme se ještě vydali na vílí stezku parkem. Stihli jsme i část stezky strašidlové a skřítkové. Cestou zpět jsme se zastavili ještě na bohdanečských sádkách, kde jsme se dozvěděli něco o chovu ryb. Možná nám nějaká splní tři pohádková přání...
 
Doufáme, že se výlet líbil.
Paní učitelky

 

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.