Závěr roku 2015 v perníkové chaloupce

Závěr roku 2015 v perníkové chaloupce

Prvňáci z perníkové i pařezové chaloupky si užili dva báječné předvánoční dny. V pondělí 21.12.2015 navštívili školní divadelní představení Pyšná princezna v podání svých starších spolužáků. Hned potom se vypravili do přírody, kde ozdobili stromy pro ptáky a zvířátka. Den završili výrobou svícínku z jablka.  

22.12. v úterý se všichni vydali na návštěvu do Perníkové chaloupky v Rábech. Zde se dozvěděli spoustu důležitých věcí – ježibaba byla vlastně hodná perníkářka a Jeníček s Mařenkou dvě nezvedené děti, které kradly, lhaly a neuměly o perníček slušně poprosit.

Chaloupkou je provedl milý ježidědek, podívali se, jak se perníčky v kuchyni u ježibaby pečou, viděli nebe i peklo, kde si mohli dokonce pohrát.

Jaká pohádka nás asi čeká v lednu? Uvidíme. Už se všichni těšíme na první vysvědčení.

 

Projekty realizované školou byly podpořeny z OPVK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.