Kurzy elektronické bezpečnosti pro děti,studenty, rodiče i seniory! 

23.03.2021

Registrace končí 31.3.2021 -  Online bezpečnost je dnes možná důležitější, než kdykoliv předtím. Využijte toho, že jsou pro žáky a rodiče  připravené skvělé kurzy a super soutěž Kraje pro bezpečnější internet, do které se můžete zapojit. Více informací na www.kpbi.cz  

Kurzy pro děti a studenty  

Kurzy pro rodiče a veřejnost

Kurzy pro seniory

I. Pořadatel a organizátor soutěží

 1. Pořadatelem a organizátorem soutěže žáků základních a středních škol jsou kraje zapojené do projektu Kraje pro bezpečný internet (Jihomoravský, Karlovarský, Královéhradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Pardubický, Plzeňský, Hlavní město Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský).
 2. Soutěž je jednou z částí projektu Kraje pro bezpečný internet doporučeného Radou Asociace krajů České republiky.
 3. On-line kvízy s tematikou internetové bezpečnosti jsou na webových stránkách www.kpbi.cz k dispozici komukoli a to především jako nástroj prevence rizikového chování na internetu pro děti, rodiče, sociální pracovníky, policisty a seniory, ale i školy, které je mohou zařadit do svých učebních plánů. Jedná se o Soutěžní on-line kvíz a nadstavbový Soutěžní kvíz PLUS.
 4. Součástí on-line kvízů pro žáky základních a středních škol jsou soutěže o věcné ceny.

II. Soutěžní on-line kvíz

 1. Soutěže se může zúčastnit pouze ten, kdo splní všechny následující podmínky
  a) Řádně se zaregistruje se na stránkách www.kpbi.cz.
  b) Správně odpoví na všech dvacet otázek Soutěžního on-line kvízu v kategorii odpovídající jeho věku. Pokud nezodpoví všechny otázky bez chyby, bude mu nabídnut další pokus. Počet pokusů je neomezený.
  c) V době vyplnění Soutěžního on-line kvízu je žákem základní, speciální nebo střední školy na území některého z krajů zapojených do projektu
  d) V případě soutěžícího, který je mladší než 15 let, potvrdí jeho zákonný zástupce do dvou dnů elektronicky souhlas se zpracováním osobních údajů soutěžícího.
 2. Při splnění všech výše uvedených podmínek je soutěžící zařazen do losování o věcné ceny.
 3. Do losování je každý soutěžící zařazen pouze jednou.
 4. Zaregistruje-li se soutěžící více než jednou použitím více e-mailů, popř. vyplní-li e-mailovou adresu jiné osoby bez jejího svolení, je ze soutěže vyloučen.
 5. Každý měsíc jsou vylosováni dva výherci věcných cen.
 6. Po ukončení soutěží bude v každém zapojeném kraji vylosováno šest výherců věcných cen.