Lyžování a snowboarding pro děti ze základních škol

11.09.2020

Ski Fanatic outdoorová organizace pořádá v měsících leden, únor a březen 2021 lyžování a snowboarding pro děti ze základních škol. Kurz se skládá z deseti vyučovacích hodin obsažených v pěti lekcích a je určen pro žáky prvního stupně ZŠ. Náplní kurzu je skupinová výuka základních i pokročilých lyžařských a snowboardových dovedností. Děti budou rozděleny do skupin dle míry svých dovedností (5 dětí na jednoho instruktora). Cílem je naučit děti základním lyžařským a snowboardovým dovednostem, zdokonalit techniku jízdy a naučit bezpečnému pohybu a chování na sjezdovkách.

Místo konání: Ski areál Hlinsko

Cena: 2999,- Kč a zahrnuje: 5 lekcí - 10 hodin výuky lyžování, dopravu autobusem tam i zpět, jízdné na vlecích v celém areálu, občerstvení (na každé lekci svačinka a pitný režim).

Zapůjčení lyžařské výzbroje: Celosezónní zapůjčení lyžařské výzbroje (lyže, boty, helma) je možné zařídit v půjčovně Wiki ve Slatiňanech nejpozději do 30. 11. 2020 a to pouze s vytištěným potvrzením rezervace kurzu, které Vám bude zasláno emailem. Přihlášení probíhá zde.