Otevření aplikace pro zápis - Vidkryyte prohramu dlya napysannya

17.03.2023

Aplikace Online zápisy do škol se otevře v úterý 21. 3. 2023 v 8. 00. Zde přihlásíte dítě k zápisu, zvolíte si termín pro podání žádosti a na zadaný email obdržíte vygenerovanou žádost o přijetí.

Stejně se postupuje v případě podání žádosti o odklad povinné školní docházky. V aplikaci zadáte položku žádáme o odklad, vygenerovanou žádost pak spolu s povinnými přílohami (doporučení pedagogicko-psychologické poradny a dětského lékaře) podáte v době zápisu.

https://www.skolalb.cz/  Další informace k průběhu zápisu jsou na webu školy https://www.skolalb.cz/zapis-1-rocnik/  v sekci zápis: https://www.skolalb.cz/zapis-1-rocnik/

Zápis pro krajinské žáky

Zápis pro ukrajinské žáky proběhne v termínu zápisu, tj. 12. – 13. 4. 2023 v čase 15.00 – 18.00 v budově ZŠ Na Lužci 660.

Žádost o přijetí v dvojjazyčné podobě je možné vyplnit na místě. S sebou si vezměte osobní doklady dítěte a doprovázející osoby.

V případě dotazu je možné se obrátit na Mgr. S. Drvotovou, tel. Č. 774 753 919

Onlayn-zayavka na zarakhuvannya do shkoly vidkryyetʹsya u vivtorok, 21 bereznya 2023 roku, o 8:00. Vy mozhete zareyestruvaty svoyu dytynu tut, yakshcho u vas ye kintsevyy termin podannya, i vy otrymayete sformovanyy zapyt na zarakhuvannya na vkazanu elektronnu adresu. Takyy samyy poryadok diye i u razi podannya zayavy pro vidstrochku vid obovʺyazkovoho vidviduvannya shkoly. 

U zayavi vy vnosyte punkt Prosymo pro vidstrochku, potim podayete sformovanu zayavu razom z obovʺyazkovymy dodatkamy (rekomendatsiya pedahohichno-psykholohichnoyi konsulʹtatsiyi ta pediatra) pry zarakhuvanni.  https://www.skolalb.cz/     Dodatkova informatsiya pro protses reyestratsiyi dostupna na veb-sayti shkoly https://www.skolalb.cz/zapis-1-rocnik/   u rozdili reyestratsiyi:  https://www.skolalb.cz/zapis-1-rocnik/ 

Zarakhuvannya uchniv silʹsʹkoyi mistsevosti Zapys ukrayinsʹkykh shkolyariv vidbuvatymetʹsya v denʹ pryyomu, tobto 12-13 kvitnya 2023 roku o 15:00 – 18:00 u prymishchenni ZŠ Na Lužci 660. Zayavu na vstup dvomovnoyu formoyu mozhna zapovnyty na mistsi. Vizʹmitʹ iz soboyu osobysti dokumenty dytyny ta suprovodzhuyuchoyi osoby. U razi vynyknennya pytanʹ vy mozhete zvernutysya do Mgr. S. Drvotová, tel. C. 774 753 919